אל תחמיצו את יוחאי קריתי על Windows Phone 7

14 במאי 2010

2 תגובות

יוחאי קריתי, אחד מנציגנו המוצלחים ברדמונד, חוצה את ארצנו ב 26/5/10 ויעביר יום עיון על קצה המזלג לכל מי שפיתוח יישומים ל Windows Phone 7 מעניין אותו.

הנושא של פיתוח ל Windows Phone 7 הוא מרתק בגלל שהוא כולל בתוכו מספר רב של נושאים. החל מהקטע המסחרי של פוטנציאל עיסקי שיווקי שבו מיקרוסופט מספקת מימשק סופר נוח ופשוט לשיווק היישום שלך לקהל היעד. דרך הנושא של הבנת עקרונות ה UI ושילוב היישום שלך בצורה שקופה למשתמש מבלי לאבד את יכולות מימשק המשתמש היחודיות שלו. דרך בחירת טכניקת פיתוח ושילוב הישום שלך בעולם של מימשקי Web ורשתות חברתיות. בחירת פלטפורמת פיתוח מתאימה שהבחירה בה מספקת גם כיווני שיווק נוספים, Silver Light או XNA Studio. דרך תהליך הפיתוח עצמו ושימוש נכון באמולטור ובטלפון (כשיהיה זמין). וכלה בכל הנקודות הקטנות של אריזת המוצר והכנתו להפצה בהיקף כל כך גדול.

זו לא פעם ראשונה שאני מזכיר את הנושא של Windows Phone 7 בבלוג שלי, ולמעשה התחלתי לדבר על הנושא הזה עוד בהתיחסות שלי לכנס MIX.

יוחאי (כהרגלו) כותב כרגע ספר על הנושא. ויום העיון שהוא יעביר ב 26/5/10 הינו לא רק הזדמנות להכיר ברמת על את הנושא אלא גם הזדמנות לשמוע מפי הסוס ממש על כל הנושא המרתק הזה.

מי שמעונין להשתתף ביום העיון שירשם כבר עתה בקישור הזה. מי שמעניין אותו קורס בהיקף מלא על הנושא הזה, עם כל התובנות שרכשתי מאז שהתחלתי להתעסק בנושא, מוזמן ליצור עימי קשר ישיר. 

intWp7

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

 1. משה15 במאי 2010 ב 12:35

  מה עם יום עיון על פיתוח משחקים ל XBOX?
  או על עוד כמה טכנולגיות שמיקרוסופט לא תביא לארץ – מה שעושה אותן מאד רלוונטיות למפתחים ישראלים…….

  הגב
 2. GadiM15 במאי 2010 ב 14:38

  הי משה,
  כפי שאתה בוודאי יודע, בעולם גלובלי, הזדמנות עיסקית לא תלויה במיקום הגיאוגרפי של גוף הפיתוח, וגם לא בזה שהמוצר מוכרז (או לא מוכרז) רשמית באזור גיאוגרפי ספציפי. כך שבהסתכלות שלי, יום העיון הזה מאד רלונטי לגופי פיתוח בארץ, שרוצים לייצר מוצר לשוק העולמי (ויש הרבה כאלה).
  אני חושב שיום עיון על פיתוח משחקים ל Xbox הוא רעיון טוב, בדיוק מאותם נימוקים.

  הגב