טכניקות חיוניות לניהול פרויקטי תכנה עם Juval Lowy ומתנות למתענינים.

9 במאי 2010

תגיות: , ,
2 תגובות

במסגרת הפעילות של Juval Lowy מחברת IDesign Inc באירופה, הוא יחצה את ארצנו בסוף יוני ויעביר סדנה בת יומיים בשם Essential Project Management Techniques.

idesign_1 LinkedInJuval

כל מי שמנהל פרויקטים, ובעיקר כל מי שמנהל פרויקטי תכנה, יודע שלהגיש פרויקט בזמן, בתקציב ובאיכות הנדרשת כל פעם, זו אחת מהמשימות הקשות ביותר לביצוע. כל הטכניקות והאופנות שצצו משך השנים כמו TDD, XP, SCRUM, Agile ועוד הרבה אחרות, אינן באות להחליף בסופו של דבר את המהות הבסיסית, והיא שאת הפרויקט צריך בסופו של דבר גם לנהל, ולנהל נכון.

יש הרבה נקודות דמיון בין תפקידו של מנהל פרויקט טוב לתפקידו של ארכיטקט טוב. מנהל פרויקט אמור לתכנן את הפרויקט בדיוק כמו שארכיטקט אמור לתכנן את המוצר. מנהל פרויקט טוב אמור לפקח על ביצוע הפרויקט, בדיוק כמו שארכיטקט טוב אמור לפקח, לאורך הפרויקט, שהמוצר המתגבש מתאים לארכיטקטורה המקורית. האחריות והמטרה דומים, אבל הכלים והפרמטרים שונים.

ל Juval נסיון מעשי רב בניהול של פרויקטים, וגם בהצלה של פרויקטים שסטו מדרך הישר. רשימת הלקוחות שלו כוללת לקוחות ענק כמו Fujitso, פיליפס או NASA וגם לקוחות קטנים יותר, ואפילו לקוחות ברמת חברות ההזנק. המשותף לכולם הוא חיסכון עצום בהוצאות, כתוצאה משימוש בטכניקות המעשיות של Juval.

אז להלן כמה פרטי מידע טכניים בקשר לפעילות של Juval בארצנו שכדאי לכם לדעת עליהם:

לטובת כל מי שמעונין לדעת מתי Juval חוצה את ארצנו פתחתי קבוצה ב LinkedIn ששמה Juval Lowy from IDesign in Israel. אני אדווח לקבוצה הזו על כל ביקור של Juval בארצנו, כבר בשלב התכנון וגם אתיעץ עם הקבוצה לגבי בחירת הנושאים ש Juval יעביר בארץ. כאות הוקרה על הטירחה שבהרשמה לקבוצה, אנחנו נגריל מדי פעם מתנות בין חברי הקבוצה הנאמנים.

למי שלא אוהב את LinkedIn וגם לאלה שאוהבים, פתחתי דף דומה ל Juval ב FaceBook. כאן כללי המשחק שונים, אנחנו נגריל מתנה בין כל מי שיעשה Like לדף הזה, ישים אותו במקום בולט בפרופיל שלו, וגם ידווח על קיומו לחברים  שלו (כדי שאוכל לראות שזה דווח לחברים, כדאי אולי שתוסיפו אותי לחברים שלכם).

מידע נוסף על הסדנא ועל ארועים נוספים ש Juval יהיה מעורב בהם בארץ, ניתן יהיה תמיד למצוא בדף של IDesign באתר של חברת ידאג.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

  1. Shlomo9 במאי 2010 ב 9:21

    נראה שנכנעת לתכתיבים :-), ממתי אתה וכן לעבוד עם LinkedIn ויותר גרוע עם פייסבוק ?

    הגב
  2. GadiM9 במאי 2010 ב 9:38

    אכן שלמה, אני מודה באשמה ((-:))

    הגב