ארוע Imagine Cup 2010 הרצאות טכניות

3 במאי 2010

לאחר ההקדמות הראשונות גיא בורשטיין על הפודיום עם SilverLight ו Hard Rock וכמובן Pivot עם בר רפאלי ואחר כך Photosynth הכל טכנולוגיה שקשורה בדרך זו או אחרת ל Deep Zoom. אחר כך Bing Maps עם Street Side ו Street Side Photos את הטלסקוף ובגלל שלגיא יש חולשה למצייץ גם את TwitMap. היה שם כמעט כל מה שהזכרתי בפוסטים שלי מ MIX2010. גיא קינח ב Natal של ה Xbox (סרט הפרסומת הטחון כבר עד לעיפה לדעתי, אבל זה כנראה רק בגלל שכבר ראיתי אותו חצי מליון פעם)

G2 076 

אחר כך עלתה לבמה צביה, נתנה את הפוטנציאל של Windows Phone 7, והדגימה על ה Windows Phone 7 האישי שלה (אני ממש מקנא בה שיש לה אחד, אני כמו שאר עם ישראל אצטרך לחכות שזה יגיע לקהל הרחב). אחריה עלה על הבמה מקסים וינשטיין, ובסיוע קל הראה אייך מיצרים את יישום ה Windows Phone 7 שיודע (איך לא) לצייץ (Replay של הדמו מה MIX). אני גם עשיתי יישום ל Windows Phone 7 אבל הוא לא מצייץ.

g3 001 g3 019

לסיום החלק הטכני עלה על הבמה אליעז והסביר לקהל על שרותי הענן. זו היתה פחות או יותר אותה הרצאה שהוא נתן ב Developer Academy האחרון אבל מאחר וקהל היעד כאן שונה לחלוטין, אני הייתי היחידי שסבל מזה. הרווח היחידי שלי, היה שהפעם הצלחתי לצלם יותר טוב את הקרון של הענן, שזה פלא טכנולוגי מדהים מהרבה בחינות.

g3 023 g3 027

ואז קרתה הפסקת חשמל ויצאנו להפסקה. המשך יבוא איל"ז.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

 1. MiHAPi5 במאי 2010 ב 14:55

  what about the competition ? 🙂

  הגב
 2. GadiM6 במאי 2010 ב 20:40

  הי MiHAPi,
  לא שכחתי אתכם, בקרוב איל"ז

  הגב