כנס Alt.Net Israel 2010 הערב מפגש ההכנה

25 במרץ 2010

אין תגובות

היום בערב יערך מפגש ההכנה של כנס Alt.Net הישראלי. כנס Alt.Net לא דומה לאף כנס שהכרתם, זה לא כנס שהתוכן שלו נקבע על פי שיקולים מסחריים או שיווקיים, של חברה זו או אחרת, אלא באמת על ידי המשתתפים עצמם.

כל מי שרוצה לדעת על נושא כלשהו שמעניין אותו או לחילופין כל מי שרוצה לשתף ולדון עם האחרים בנושא שהוא מתמצא בו, או לחילופין כל מי שרוצה סתם להשפיע על מה שיהיה בכנס. מוזמן לבוא היום, בערב ההכנה, להציג את מה שהוא רוצה לשמוע ו/או לשתף, ולהסביר לכל האחרים למה הנושא הזה מעניין לדעתו. ו/או סתם לשבת ולהקשיב לכל האחרים, ובסוף הערב, לסמן על הפתקים, ביחד עם כולם, מה הנושאים שמעניינים אותו.

הוועדה המארגנת ממינת את הפתקים לפי כמות המתענינים, מחלקת לפי כמות החדרים וחריצי הזמן, ויש לך תכנית כנס, שנקבעת על ידי כל מי שהיה לו מספיק חשוב לבוא ולהשפיע.

כנס Alt.Net גם לא דומה לאף כנס שהכרתם, במובן שזה לא נערך בשיטת מרצה מול קהל, אלא בצורה של מפגשים רבי משתתפים, שבהם לכולם יש זכות דיבור שווה, ושהמוטיבציה של כולם היא לשתף ידע וללמוד.

כנב Alt.Net גם לא דומה לאף כנס שהיכרתם, במובן שפרט למציע הנושא, כל האחרים יכולם לנוע בחופשיות מקבוצה לקבוצה, ולהשאר יותר זמן באותם קבוצות שהכי מענינות אותם באותו רגע. אף אחד גם לא יעלב, אם קבוצת נושא מסויימת, תגיע למסקנה, שהיא מיצתה את הנושא, ותתפזר לנושאים אחרים.

הייתי בכנס ההכנה של הכנס הקודם וגם בכנס עצמו בעיקר במעמד של מקשיב ולומד, כי לא ידעתי בכלל מה זה Alt,Net, והרשמים שלי ממנו (עם תמונות) מסוכמים בבלוג שלי כאן. למי שמעוניין בפרטים נוספים על הארוע, להלן הקישורים ב FaceBook וב Google Goups.

אני מתכנן הפעם להיות יותר פעיל בארוע. אני אנסה להיות נוכח לפחות בתחילת המפגש הכנה של היום (אבל לצערי, אצטרך לצאת משם לפני ההצבעה, בגלל התחיבות משפחתית קודמת). אני מתכוון להציע נושא שנראה לי חשוב, ושמוקדש לו פחות מדי תשומת לב לדעתי, נושא של הכנת התכנה שלך לסביבת הייצור (שזה תחום התמחות שלי). ולא אכפת יהיה לי להשתתף, בקבוצה שתעסוק ב Production Debugging (שגם הוא תחום שאני מחבב). אבל אני רק קול אחד, מתוך (אני מקווה) רבים, שיבואו לקבוע ביחד, מה תהיה התכנית בכנס מחר.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *