איזה סוג של בלוגר אני או שלוש שנים עברו על הבלוג של השרברב

16 בינואר 2010

תגיות: ,
2 תגובות

כן, אני יודע שזה קצת באיחור (של שלושה שבועות), אבל גיליתי היום שאני כותב בלוג כבר שלוש שנים. את הפוסט הראשון שלי כתבתי ב 22/12/06 ובו הצגתי את כרטיס הביקור שלי (מדביר חרקים ושרברב של תהליכים) שמלווה אותי עד היום.

ניסיתי לראות מה עשיתי בשלושת שנים האלה בבלוג שלי, ומסתבר שכתבתי קרוב ל 250 פוסטים, שזה פחות או יותר מסביב ל 6 פוסטים לחודש. היה חודש אחד מופרע עם 37 פוסטים. שהיה בחודש של הטק אד האחרון (האחרון באמת) באילת. והיו לי גם פה ושם כמה חודשים (7 למען הדיוק) שבהם לא כתבתי כלום, שהשיא של חוסר הכתיבה שלי היה ביולי אוגוסט 2008 ואין לי מושג קלוש למה.

התגיות השמנות ביותר שלי עוסקות בתאור ארועים בארץ ובחו"ל (PDC, TechEd, IDCC, SDWest, WinHec, Alt.Net) כולל כמובן המון מפגשי Users Group וימי עיון. במערכות הפעלה חדשות (Vista, Windows 7) עם דגש על 64 ביט כמובן. במתודולוגיות (בעיקר MSF) וארכיטקטורה. באבטחה (Security). בתחביב העיקרי שלי Production Time Debugging. באורחים שאני מאחר מחו"ל David Platt, Juval Lowy ו Michele Leroux Bustamante הבלתי נשכחת. בטכנולוגיות כמו Visual Studio ו Parallel Processing. ובכמה שריטות פרטיות שלי, כמו מסלול היסורים שעברתי עד שמצאתי את המחשב האישי החדש שלי והדעות הבוטות שלי על חוק ה Spam.

אנשים מאד אוהבים לתייג דברים ולשים כל דבר במקום. ניסיתי לתייג את הבלוג שלי, וגיליתי שאני לא יודע בעצם איזה סוג של בלוגר אני, ולא ברור לי לגמרי למה אני בכלל כותב בלוג, ואם אני בכלל עונה להגדרה המקובלת של בלוגר. אין לי תשובות לשאלות הפילוסופיות והקיומיות הללו, אני פשוט זורם. אני מניח שאני עובר כרגע את המקבילה, למשבר גיל הארבעים של בלוגר, אחרת לא הייתי שואל את השאלות האלה. אז להלן קצת גרפיקה, למי שאוהב גרפים.

image

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

  1. Ella Maschiach17 בינואר 2010 ב 9:33

    congratulations on your third year – and the years to come!

    הגב
  2. michalnis18 בינואר 2010 ב 12:15

    מזל טוב!

    הגב