כנס מיקרוסופט על היעילות החדשה בנמל תל אביב מנה שלישית ואחרונה

3 בנובמבר 2009

אין תגובות

אחרי קוין עלה לבמה ניר חינסקי ונתן 7 הדגמות קצרות על למה חלונת 7, למה Windows Server 2008 R2 ולמה הכי טוב כשהם ביחד. על קצה המזלג, שיפורי UI שמשפיעים על ה UX ומיעלים את העבודה בחלונות 7, היכולת להיות מחובר כל הזמן לארגון בצורה מאובטחת עם Alwayse Connect ללא צורך ב VPN גם שאתה נמצא בבית קפה עם אינטרנט אי שם בעולם, יכולות לחפש בכמה מקורות מידע ארגוניים ולא ארגוניים ביחד עם Federation Search, MDOP וכל מה שקשור אליו ליעילות ארגונית בניהול שולחן העבודה של המשתמש, חסימת הרצת ישומים שאינם מאושרים על ידי המשתמש הארגוני באמצעות App Locker, הכנה טובה יותר על חומר מוצפו כולל על Disk On Key, וכל נושא השיפורים בוירטואליזציה, כולל וירטואליזציה של ישומים.

אחרי ניר עלתה לבמה לימור הניג מנהלת תחום Office System במיקרוסופט ישראל והראתה לכולם על קצה המזלג מה הולך להיות עם Office 2010. הביתא יהיה בקרוב זמון לציבור המעונין אבל ההדגמות היו מרשימות כאשר הקטע ששיעשע אותי במיוחד היה היכולת של כמה משתמשים לעבוד בו זמנית על אותו מסמך כאשר כל אחד רואה את השינויים שעושה כל אחד מהאחרים בזמן אמת, מה שנותן מימד חדש לנושא של עבודה משותפת.דרך אגב, השם הרשמי של הריבון זה "מימשק מונחה תוצאות" ושלא תגישו שלא אמרתי את זה. וכמובן שכחתי את הכי חשוב, עבודה עם כל מוצרי Office גם דרך הדפדפן.

minew2 017 minew2 025 minew2 023

כאן המליאה התפצלה למסלולים. וגם אני התפצלתי וטיילתי לי בנחת בין המסלולים השונים, המעבדה ומרכז השותפים, כאשר אני משלב גם גיחות למזח כדי להסתכל על הגלים וגם הסתובבות מאסיבית בתערוכת השותפים.

minew3 002 minew3 006

minew3 011 minew3 017

minew3 027

לאחר מכן חזרו כולם להאנגר 11 למליאת סיכום שכללה בעיקר את Exchange 2010 שעליו חגגו רוני חבס ורונן גבאי.

היום הסתיים באוסף הדגמות קצרות על כל מיני יכולות שונות של הכלים והתכונות החדשות שחלקם היו קצת חזרה על דברים שכבר היו בהרצאות, עם פה ושם דברים חדשים. אחרון המדגימים היה גיא בורשטיין על החידושים ב IE8 וכשהוא סיים השעה היתה כבר 18:00, הרבה אחרי זמן הסיום המתוכנן.

minew3 031

כמובן שלקראת הסוף התחילה נשירה טבעית, ואלה שנשארו זכו במטר כדורי גומי. למי שלא יכל להגיע בגלל הגשם או בגלל חוסר מקום, כל ההרצאות יהיו זמינות באתר הארוע ביום חמישי הקרוב.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כנס מיקרוסופט על היעילות החדשה בנמל תל אביב מנה שניה

אין תגובות

 

.קוין טרנר כמו כל מנהל גדול, דיבר על דברים כמו חזון ואיסטרטגיה, ולא נכנס לפרטים הקטנים. אז להלן תקציר לא הכי מדויק ומלא.

minew1 082

קודם כל החזון החדש של מיקרוסופט Connecting the Digital Work Style and Life Style. אולי בהזדמנות איל"ז אני אכתוב פוסט שלם על למה חזון זה דבר קריטי בחשיבותו לא רק למערכות גדולות אלא גם לצוותים קטנים. החשוב בחזון זה שבדרך כלל הוא מלווה שינוי כיוון ומגמה של הארגון. הנקודה השניה עסקב באתגרים של הארגונים במצב כלכלי בלתי ברור שמתרכזות כמובן בהקטנת הוצאות. אבל הקטנת הוצאות היא רק דרך אחת לחסוך בהוצאות, הגדלת יעילות היא דרך אפילו יותר חזקה ומשמעותית מסתם לחתוך בתקציב. תוסיפו לזה סביבה דינמית ומשתנה בשוק ותקבלו המון סיבות טובת לרוץ עם הטכנולוגיות החדשות של מיקרוסופט. הנקודה הבאה עסקה בכמות ההכרזות הגדולה של מוצרים חדשים השנה. יש המון גירסאות ומוצרים חדשים ובכולם יש גם התקדמויות טכנולוגיות משמעותיות. כך שאם רגע אחד אתה לא עוקב, אחר יכול לפספס משהו חשוב שיכול לחסוך לך הוצאות. ישנם המון יכולות ניהול חדשות לקטע של ניהול שולחן העבודה של המשתמש שנע כיום בין הטלפןן הנייד למחשב הנייד ולמחשב השולחני וגם מהמשרד, לבית, לשטח ואפילו לאינטרנט קפה. היכולות החדשות נותנות המון עוצמה לתרחישים הללו.

עד כאן קוין המשך יבוא

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כנס מיקרוסופט על היעילות החדשה בנמל תל אביב מנה ראשונה

3 תגובות

הפעם נרדמתי בשמירה, אני בדרך כלל לא מפספס ארועים חשובים של מיקרוסופט אר האירוע הזה התחלק מתחת למכ"מ וכשנודע לי עליו ב MSDN Plus של גיא, הוא כבר היה מלא. אז נרשמתי ברשימת ההמתנה והתפללתי. למזלי ממש אתמול שאלו אותי אם אני עדיין מעוהיין, אז לא שאלתי פעמיים.

קמתי בבוקר, גשם וקור. אז שמתי משעו מעל ה T-Shirt ואפילו לקחתי מעיל. בדרך כלל א ני חונה בחניוני רידינג וחוצה את הגשר מעל הירקון ומשלב בדרך גם קצת הליכה. הפעם לא לקחתי את הסיכון ונכנסתי לחניה של נמל תל אביב. היה גשום והים סער.

minew1 016 minew1 017

מיקרוסופט שמה אוהל על מנת להבטיח שאף אחד לא ירטב ואלילו דאגה למכוניות חשמליות לרווחת החונים. נכנסתי, נרשמתי והתמנגלתי. פגשתי כמה מכרים והסתובבתי בשטח. היתה שתיה היה אוכל ובכלל נחמד. כמובן שבפנים היה חם מה שעורר בעיה מה לעשות עם המעיל.

 minew1 063 minew1 064

להגיע לאזור נמל תל אביב בגשם זה לא קל, קודם כל צריך להגיע לתל אביב, אחר כך לנמל, שני אזורים שמהוים פקק רציני בעיקר בשעות הבוקר. הגשם הפך את זה לבעיה עוד יותר קשה. זו הסיבה שיצאתי מוקדם מהבית והגעתי עוד לפני 8:00 והיה לי זמן לצלם את הנוף. כמה מידידי הקרובים שיצרו עימי קשר טלפוני נשברו בדרך, חלק בכניסה לתל אביחב וחלק קצת יותר פנימה ונסעו לעבודה במקום. הבטחתי להם שאספר להם מה הם הפסידו בבלוג.

minew1 069

הארוע הזה ממש גדול. המליאה וההתכנסות בהאנגר 11, שני מסלולים,מסלול חלונות 7 ברידינג 3 ומסלול שרתים בהאנגר 11, מעבדת התנסות במסבאה, ווהל עם נקוגות מפגש לשותפים עיסקיים. זו חתיכת הפקה בתקופה של יש/אין מיתון.

הארוע היה צריך להתחיל ב 9:00, אבל בגלל מזג האויר וקצב הגעת האנשים, הוא התחיל ב 9:45, לא מי יודע מה איחור בהתחשב בתנאים. הארוע התחיל במופע אור (קוולי) בהשתתפות הקהל, שגילה פנסי לד קטנים מתחת למושבים והונחה לשחק איתם כדי לייצר תמונה דינמת של משחקי אור. אחר כך עלתנ לבמה סיגל קלמנסון קושניר, מנכלית שיווק ואסטרטגיה במיקרוסופט שנתנה את המנהלה והתקציר. אחיר עלה על הבמה דני ימין מנכל מיקרוסופט ישראל עם התפקיד המשמעותי והקצר של הצגתו של קוין טרנר ה COO (או כמו שתורגם לעברית, מנהל העסקים) של מיקרוסוםט העולמית. אני לא הייתי מזלזל בכלל בנקודה שפונקמיה כל כך בכירה במיקרוסופט הגיע במיוחד לארץ על מנת לתת את הרצאת הפתיחה של הארוע הזה.

minew1 073minew1 077

עד כאן מנה ראשונה, להשתמע בהמשך.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 תגובות

 1. GadiM3 בנובמבר 2009 ב 14:51

  אכן, לזה התכוונתי, תודה גיא

  הגב
 2. חיים3 בנובמבר 2009 ב 15:58

  סמכתי על העדכונים המתומצתים והמעולים שלך.
  לא איכזבת.
  תודה

  הגב