אני מופיע ב Expert Days במסלול פתרון בעיות.

1 בנובמבר 2009

ארוע ה Expert Days מתרחש פעם בשנה ומאורגן על ידי חברת E4D. בארוע יש כמה עשרות סדנאות ומשתתפים בו מרצים רבים וטובים. ההבדל העיקרי בין ה Expert Days לבין ארועים מסוג IDCC או Dev Days של מיקרוסופט או מפגשי קבוצות המשתמשים הוא שהוא אינו מורכב מהרצאות בודדות, אלא מסדנאות, שכל סדנא עוסקת בנושא אחד, ממוקד, ותופסת יום הדרכה שלם.

אני מציג בארוע ארבעה נושאים, שחלקם הינו גירסא מקוצרת של הסדנאות הרגילות שאנחנו מעבירים בחברת ידאג (רובם בחצרי הלקוח), וחלקם חומרים חדשים לגמרי, הקשורים ל VS2010, שרק עכשיו יצאו מהתנור.

אז להלן הנושאים שאני מעביר ב Expert Days השנה במסלול פתרון בעיות בעולם האמיתי:

Debugging .NET and Native Applications in Production Environments – 061

בסביבות תפעול, בחצרי הלקוח, בשטח וגם ב QA, לא מותקן Visual Studio. מה ניתן לעשות בשטח, על מנת לאסוף מידע, שיעזור לגלות מה הבעיה, ביישום שמתנהג מוזר או מתעופף. איך ניתן לעשות את זה מבלי להפריע ללקוח ולסביבת העבודה. בוא ללמוד איך אתה יכול להפעיל כלים מובנים של מערכת ההפעלה וכלי איסוף וניתוח זמינים של מיקרוסופט, על מנת לקבל את השורה המדויקת בקוד שבה התעופפת, מה ה Call stack ומה ערכי המשתנים ועוד המון טכניקות לעבודה בסביבות ייצור.

Integrating Instrumentation Features in Your Application for Production, QA and Customer’s Site Usage – 062

שילוב של יכולות Instrumantation ביישום שלך לאורך תהליך הפיתוח, דורש ממך מעט מאוד מאמץ ומעט מאד משאבי פיתוח. את התמורה אתה מרויח בריבית דריבית ברגע שמתעוררות בעיות, או שצריך לדעת איך היישום מתנהג, אצל הלקוח או בסביבת ה QA. ישנן המון תשתיות Instrumentation מובנות במערכות ההפעלה של מיקרוסופט. הן זמינות לכל מפתח שרוצה להשתמש בהן. כלי הניהול שלהם כבר נמצאים במערכת. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר אליהן מהקןד שלך ולהשתמש בהן בישום שלך. יישום שכולל יכולות Instrumentation, זול יותר לתחזוקה, ומתממשק טוב יותר לעולם ה IT, ובכך חוסך באופן משמעותי בעלויות התפעול השוטף של היישום. בוא וללמוד מה זה Instrumentation ואיך זה יכול לחסוך לך עבודה.

Migrating application from XP to Windows 7 / Vista Methodology, Guidelines & Pitfalls – 063

העברת הקוד שלך מ XP לחלונות 7 יכול להיות ענין פשוט של קימפול מחדש או סיוט שדורש כתיבת קטעים שלמים מהישום מחדש. בוא ללמוד מה השתנה בחלונות 7 ובויסטה יחסית לעולם ה XP, איך זה משפיע על היישום שלך, ומה אתה יכול לעשות, לא רק על מנת לפתור את הבעיות, אלא גם למנוע שהבעיות הללו יחזרו על עצמן בגירסאות עתידיות של מערכת ההפעלה. הסדנא כוללת גם את רשימת הבעיות הנפוצות בהסבה שכולם נתקלים בהם, ומה הפתרונות המומלצים של מיקרוסופט לבעיות הללו.

Analyzing Code Structure and Validating Architectural Constrains Using VS2010 – 064

הגירסא החדשה של Visual Studio כוללת יכולות חדשות בתחום הארכיטקטורה שביחד עם כמה יכולות שכבר היו קיימות קודם לכן, יוצרות מהפכה בצורה שבה אתה מנתח קוד, מגדיר ארכיטקטורה, ומתקף ארכיטקטורה אל מול הקוד שנכתב על ידי המפתחים. לחידושים הללו יש משמעויות, גם לגבי דרישות תיעוד, וגם לגבי היכולת לבצע בקרה טובה יותר של הפרויקט אל מול הארכיטקטורה שתוכננה. בוא לשמוע על כל החידושים הללו, לראות הדגמות שלהם, ולבחון כיצד הם יכולים לשפר וליעל את תהליך הפיתוח אצלך במערכת.

אם אחד מהנושאים הללו נראה לכם מעניין, אתם מוזמנים לפנות לאתר הכנס ולהרשם.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *