בוקר עם גיא בורשטיין ופבל יוספוביץ על VS2010 ו C#4

28 באוקטובר 2009

3 תגובות

הבוקר ביקרתי במפגש על מה חדש ב Visual Studio 2010 ובC#4, שהוא חלק מסדרת מפגשים המטפלת בכל מיני אספקטים של מערכות הפיתוח והטכנולוגיות החדשות של מיקרוסופט. למי שתוהה איך אנייודע על כל הארועים הללו אז באתר ה MSDN העברי יש דיווחים עליהם, באתר הארועים העברי יש דיווחים עליהם ואם כל זה לא מספיק אז כל מי שמנוי על ה MSDN Pulse מקבל עליהם תזכורת.

הבוקר, בפעם הראשונה, סוף סוף הופיעה על הבמה VS2010 Beta 2. גיא סקר את כל החידושים בגירסא החדשה ולמי שמעוניין בפרטים המלאים המצגות זמינות באתר המצגות שהדרך הרצרה ביותר להגיע אליו היא לתקתק בגוגל או בבינג את המשפט "מצגות מארועים קודמים" ולגשת לבחירה הראשונה. עד עתה זה עבד רק בגוגל אבל נכון להבוקר, גם בינג שם את זה במקום ראשון (לידיעת גיא).

גיא התחיל עם סקירה על מפת הדרכים, תכולת הגרסאות ואחר כך עבר להדגמות על כל התכונות החדשות שיש ב VS2010. היו פה ושם התקעויות, פחות מאשר בביתא 1 אבל עדיין. אחד היכולות החזקות של VS2010 זה שאם הוא כבר מתעופף אתה יכול לבקש בזמן הנפילה שיאתחל מחדש את הישום והוא מביא אותך ממש לנקודה שבה התעופפת. למרות שזו היתה הזדמנות פז להראות את היכולת הזו גיא העדיף לסגור את הישום ולהתחיל נקי, חבל, זו היתה הזדמנות פז להוציא משהו חיובי מהתעופפות.

חצי אולם דקל היה מלא ובהפסקה לקראת החלק השני פתחו את המחיצה והרחיבו את האולם. בחלק השני, פאבל דיבר על כל החידושים ב C#4 אבל מאחר ואת ההרצאה שלו כבר שמעתי (יותר מפעם אחת) בהזדמנויות קודמות אז דילגתי. מהכרות עם פאבל, אני בטוח שההרצאה היתה מעולה.

כמה תמונות:

msvsnew 002 msvsnew 007msvsnew 001

msvsnew 008

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 תגובות

 1. עופר זיסמן1 בנובמבר 2009 ב 9:24

  האם ישנה מצגת מהאירוע?

  הגב
 2. Guy Burstein3 בנובמבר 2009 ב 11:28

  יש.

  המצגות מועלות לאתר המצגות מארועים קודמים:

  http://www.microsoft.com/…/default.mspx

  הגב
 3. GadiM3 בנובמבר 2009 ב 14:53

  ניתן גם להגיע לאתר המצגות על ידי חיפוש "מצגות מארועים קודמים" במנוע החיפוש האהוב עליך

  הגב