אני ב IDCC בואו לבקר ולהשפיע

19 באוגוסט 2009

תגיות: , ,
אין תגובות

למי שלא עקב, אז להלן התקציר. נורא עיצבן אותי שלא היה ניתן להגיש הצעות בעברית לכנס IDCC. קיטרתי, צרחתי והשתוללתי. בסוף ממש התרגזתי, ולקחתי את קבצי המקור של האתר והתחלתי לשחק איתם בעצמי. הסתבר לי שזה לא כל כך פשוט כפי שחשבתי (דבאים שרואים משם לא רואים מכאן). בשלב הזה החברה ב IDCC עשו לי את תרגיל האמא הפולניה, כלומר, אימו עלי שיתרגמו את ההצעות שלי בעצמם. כאן נשברתי כמובן ותרגמתי את הכל בעצמי (מתנצל מראש על האנגלית).

למי שלא יודע ה IDCC איני ארוע שמאורגן על ידי מיקרוסופט. זה ארוע שמאורגן על ידי הקהילה עצמה. המשוגע לדבר שמניע את כל התהליך הוא חן אגוזי ואיתו עוד כמה אנשים טובים, כפי שמוסבר באתר עצמו. ארוע שמאורגן על ידי הקהילה הוא גישה אלטרנטיבית למפגשי לימוד, והארוע האחרון בסגנון הזה שבו השתתפתי היה כנס Alt.Net ואני מאד נהניתי להשתתף בו.

הקול קורא להרצאות פורסם כבר ב 31/7/09. הוגשו 81 הצעות להרצאות על ידי 41 מרצים שונים. אם זה חשוב למישהו 21 מרצים הגישו הצעה אחת כל אחד, 10 מרצים הגישו שתי הצעות כל אחד 6 מרצים הגישו 3 הצעות כל אחד והיו כמה משוגעים (4) שהגישו יותר. הנושאים נעים על כל סקאלת הטכנולוגיות והמערכות ובין המגישים תמצאו גם פרצופים מוכרים וגם פרצופים פחות מוכרים וזה כבר דבר טוב, אם הכנס הזה יגרום לכמה פרצופים חדשים לצאת מהארון.

מה שמייחד את הכנס הזה, כמו שמקובל בכנסים המאורגנים על ידי הקהילה, זה שמי שבוחר מה יהיו ההרצאות בכנס, זו הקהילה עצמה. כל מי שהולך להשתתף בכנס, מתבקש להתחבר לאתר, להזדהות, ולהצביע מה ההרצאות שאתם רוצים לראות. תוכן הארוע וההרצאות, יקבע בסופו של דבר על ידי ההצבעות של הקהילה עצמה. זה מבטיח התאמה ברמה מאד גבוהה בין רצון הלקוח (המשתתפים) למערכת.

למה אני מספר לכם את כל זה ? כי אני עכשיו אתם צריכים להחליט אם ההצעות שהצעתי מספיק מעניינות אותכם יחסית להצעות האחרות. דבר אחד אני יכול להבטיח לכם, גם אם אהיה בסופו של דבר בין המרצים בכנס, וגם אם לא. כל מי שירצה בכנס בסופו של התהליך, יהיה בדיוק מי שמעניין אתכם, וזה מה שבאמת חשוב.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *