אני מחפש המלצות לחברה לרישום Domains ולחברה ל Hosting לאתר

31 ביולי 2009

תגיות: ,
אין תגובות

אחד מהלקוחות שלי רוצה להקים אתר יעודי שיושב בחו"ל. עד היום לא יצא לי לעשות את זה יותר מדי. אני יודע שזה פשוט וקל ויש אינסוף אפשרויות. אבל אני אשמח לקבל המלצות המבוססות על נסיון אישי ולא על חיפוש באינטרנט.

אני צריך לרשום Domain בינלאומי, ואני רוצה שרות מחברה שלא תגנוב לי קודם כל את השם, ואחר כך תבקש תוספת כספית כדי לשחרר אותו (כן יש חברות כאלה). ושגם תזכיר לי בזמן מתי צריך לחדש, ולא תחטוף לי אותו בחידוש הראשון, כדי לשחרר אותו תמורת כופר (כן יש גם חברות כאלה). ושבכלל מקבלות כרטיסי אשראי ונותנות שרות טוב ללקוח. יש אינסוף חברות שנותנות שרות כזה אבל חשוב לי המלצות מהנסיון האישי.

במקביל אני צריך חברה כדי לעשות Hosting לאתר לא מסובך מדי, שהוא בשלב ראשון בעיקר תדמיתי, שהאופציה הכי מסובכת בו זה טופס שמור על קשר. באיזה שהוא שלב בעתיד (די רחוק) האתר יכלול גם כמה מוצרים בודדים, ויכולת לתשלומים בכרטיסי אשראי. אבל בשלב ראשון, מדובר במפורש באתר תדמית. כן אני יודע שיש המון חברות שנותנות Hosting בחו"ל, אבל שוב, חשוב לי כאן המלצה מנסיון אישי, לחברה שלא נופלת כל שני וחמישי, ושיש למי לפנות גם אם האתר נופל בחג המולד, ושלא נותנים את הבסיס חינם ולוקחים על כל שרות נוסף סכום מופקע.

החברה שלי לא עוסקת בדרך כלל בעיצוב אתרים, ואני יותר מאשמח, לתת את העיצוב של האתר הנ"ל בקבלנות משנה לצד שלישי. מי שרוצה, מוזמן. מעבר ליכולת עיצובית וקונספטואלית מוכחת, יש פה תנאי קדם של יכולת תרגום והגהה של טקסט טכני ושיווקי, מאנגלית ישראלית, לאנגלית ברמה של שפת אם (גם אם זה אומר לכתוב את הכל מהתחלה). העיסקה צריכה לכלול כמובן גם עלות לתחזוקה שוטפת בשנה הראשונה ועלות תחזוקה שנתית קבועה בהמשך.

אל תגיבו לי בבלוג לשלושת הבקשות הללו, שלחו אלי דואל ישירות. או דרך הבלוג או דרך www.idag.co.il.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *