לקראת ארוחת הצהריים, אורי ברון דר' עמי מרווקה וגיא בן חיים

9 ביוני 2009

אין תגובות

אורי ברון עלה לכמה דקות של שיווק טהור מטעם אינטל חיפה, היה ניתן לשפר את הרקע של השקפים שלו. מבחינתי היה הכי טוב שהוא היה קצר כל לא באתי ליום הזה בשביל שיווק. רוב הקהל ניצל את האתנחתא השיווקית לחזור לאט מהקפה ולהתארגן בשקט להמשך.

דר' עמי מרווקה ממחלקת מדעי המחשב באוניברסיטת בר אילן, דיבר על Pitfalls & Issues (אי אפשר לתרגם את זה לעברית) שבהם יתקל כל מי שנכנס לעולם המקבילי. בסגנון קצת אוניברסיטאי, אבל עם מספיק הומור שגרם לכולם לצחוק בקטעים הנכונים. הוא הוליך את קהל היעד, של אנשים שתחום המקביליות חדש להם. לאורך רשימת מסודרת, של כל הבעיות והכשלים, שהם הולכים להתקל בהם לאורך הדרך. הוא לא היסס לשחוט כמה פרות בתחום המקבילי, ועד לרגע זה, זו ההרצאה הכי טובה בכנס. שווה למישהו ממנהלי קבוצות המשתמשים במיקרוסופט לנסות לנעול את הבחור כדי שיבוא להרצות באחת מהקבוצות. המסר העיקרי, זה משהו חדש, תלמד אותו טוב כי ללא הכנה מתאימה אם ישר תצלול למיים, אתה הולך להתגלח הרבה וכואב.

גיא בן חיים מאינטל עשה הרצאת שיווק מיקרוסופטית טיפוסית על ה Parallel Studio עם המון הדגמות ועשה את זה מקצועי. הקטע היותר מעניין מבחינתנו בעולם המיקרוסופטי, זה המאמץ העצום שאינטל משקיעה בשילוב של המערכת שלה בצורה קלה ופשוטה בתוך סביבת ה VS. הכלים של אינטל משתלבים בוך ה VS, נכנסים לתפריטים הרגילים, ונותנים לך את היכולת להשתמש בכל הכלים הללו מתוך VS ללא צורך לעבור בין סביבות עבודה. בעולם המקבילי, שבו כל בדל של עזרה חשוב השילוב בסביבה הרגילה שלנו עושה רק טוב.

ארוחת צהריים מעולה כמו שדן אכדיה יודעים לעשות.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *