ארוחת בוקר מול הים Intel Software Tools Developer Seminar

9 ביוני 2009

תגובה אחת

אני נוהג לפעמים לבקר בימי עיון וסמינרים שמארגנת אינטל בארץ. שלא יחשוב מישהו שישי לי משהו נגד AMD אבל פשוט אף אחד מ AMD לא טורח ליידע אותי על כנסים טכניים שהם עורכים בארץ ואילו מאגרי תוכנה לא מפספסים. לאינטל יש המון כלים מעניינים שנועדו לקהלים רבים של מפתחים ובתנאי שאתה משתמש ביע"מ-ים של אינטל. אני חסיד גדול של VS אבל יש דברים ש Vtune יודע לעשות ואף כלי אנליזה של VS לא יכול לעשות (בין השאר בגלל ש VS הוא Platform Independent). גם נושא ה Paralel Processing עם TBB וכלים וספריות נוספות הוא נושא שנמצא בחזית הטכנולוגיה וגם אם אתה בסופו של דבר בגלל התאימות משתמש בכלים של מיקרוסופט, אתה עדיין צריך לדעת מה קורה מסביב, כדי לקבל פרופורציות.

אני רגיש לעניני מנהלה, הסיפתח היה יפה, תוך פחות מ 30 שניות קיבלתי תג שמי עם מדבקה לשני הצדדים. תחשבו על זה ותודו שזה רעיון מגניב. לא משנה עם הרוח הופכת לך את התג, עדיין השם שלך חשוף (מיד נדבר על הרוח). קיבלתי גם כרטיס נוסף עם השם כבר מודבק עליו כדי שאוכל לשים אותי ישר בתיבת ההגרלות ולא אצטרך למלא טופס או לתת כרטיס ביקור. מה אני אגיד לכם Cool. השלב הבא שלחו אותי למרפסת לארוחת בוקר מול הים. איך אפשר להכנס לאולם הרצאות כדי לשמוע הרצאות טכניות לאחר פתיחה כזו אין לי מושג אבל אני אשתדל.

להלן כמה תמונות כדי שתקנאו, שימו לב שבדוכן יש גם כלים למיקרוסופט מוצנעים בפינה.

Intel 108 Intel 106

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. חן רון11 ביוני 2009 ב 11:18

    הי גדי,
    כיף לקרוא את מה שכתבת. אני אחת הבחורות שעמדה בכניסה לכנס וכיוונתי את המוזמנים לכיוון ארוחת הבוקר (אני עובדת בחברת מאגרי תוכנה). אני שמחה לשמוע שהמנהלה מצאה חן בעיניך. גם אני מרגישה שזה היה כנס כיפי, ואני מקווה שתמשיך להגיע אלינו לכנסים, וכמובן אם אתה צריך משהו מבחינה של תוכנות אז אנחנו כאן ונשמח לתת שירות.

    הגב