למה פרויקטים נכשלים, למה מערכות מתמוטטות ומה אפשר לעשות כדי למנוע את זה

24 במאי 2009

תגיות: ,
אין תגובות

זו בעצם הכותרת הנכונה בעברית להרצאה שלי היום, יום ראשון ה 24/5/09 בשעה 17:15 בבית מיקרוסופט ברעננה באולם דקל (ניתן להרשם או להגיע ישרבקישור הזה)

חשבתי שכדאי שאכין את כל מי שמתכונן להגיע, לזה שהטכניקה בהרצאה תהיה שימוש באיטרציות. בכל אחד מהנושאים שאני אכסה, אני אעשה בדיוק את אותו תהליך: אני אתן רקע תיאורטי, אספר סיפורים מהנסיון שלי בשטח שמתקשרים לנושא ואחר כך אתן רשימת To Do של מה לעשות כדי למנוע את הבעיה.

אני מתכנן לשלב בהרצאה קטעי וידאו וציטוטים מהספרות הקלאסית. אני מקוה למשוך בהרצאה הרבה אש ולשחוט המון פרות קדושות וסתם פרות. השאיפה שלי היא שהדיון ביני לבין המשתתפים יתרום יותר מאשר השקפים. אז תכינו את העגבניות ותביאו המון אנרגיה. אני מבטיח שאני לא אתן לאף אחד להרדם. 

בקשה אישית. מאחר ורוב הסיפורים הם מהחיים, נקטתי צעדים דראסטיים כדי למנוע את הזיהוי האמיתי של החברות הגופים והאנשים המעורבים. אני מבקש בכל לשון של בקשה, שאם מישהו במקרה מזהה את עצמו בסיפור, שלא יקפוץ ויגיד זה אני. קודם כל, כי בכלל לא בטוח שזה הוא (פאשלות לא מתות הם רק מחליפות מקום וזמן) ומה שיותר חשוב, המטרה היא ללמוד מהנסיון ולא לבשל ספגאטי.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *