המהפכה הבאה בשוק התכנה היא בתחום האנרגיה

21 במאי 2009

אין תגובות

כולם רוצים לדעת מה הדבר הגדול הבא בשוק התכנה. החל ממי שפוטר (חס וחלילה) ומחפש איפה בשוק מחפשים עובדים, דרך כל אנשי המקצוע בתחום שלנו, שרוצים להיות מוכנים לדבר הגדול הבא, וכלה ביזמים ובמי שעוסק בחברות הזנק, שמחפש הזדמנויות עסקיות.

אני מניח שרוב מי שקורא את השורות הראשונות, חושב שאני הולך לספר לכם על טכנולוגיה מהפכנית של מיקרוסופט, או על כלי פיתוח תכנה חדש. אז לא, גבירותי ורבותי, תרימו קצת את הראש מהמסך, ותסתכלו קצת יותר קדימה. המהפכה הגדולה הבאה, הדבר הגדול הבא, השוק שהולך להתעורר הכי חזק בעולם בשנים הבאות, הוא תחום האנרגיה.

Juval Lowy מיודענו, שמוכר לרבים מכם כמומחה בטכנולוגיות המתקדמות של מיקרוסופט. מגיע לארצנו בחודש יוני לביקור קצר אצל כמה לקוחות. הוא יעביר במסגרת הביקור שלו יום עיון על הנושא של מהפכת האנרגיה והשפעתה על שוק התכנה.

יום העיון נערך בשיתוף פעולה עם מיקרוסופט ישראל, ויערך ביום רביעי 24/6/09 בשעה 8:30 בבוקר (בבוקר), במשרדי מיקרוסופט ישראל. ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום, אבל מחייבת הרשמה  בקישור הבא. בקישור תמצאו גם את רשימת הנושאים ולוח הזמנים של יום העיון.

כמה לינקים עולמיים על הנושא ,למי שלא שם לב מה קורה בעולם בתחום האנרגיה והתכנה. סיסקו, אורקל, מיקרוסופט, ועוד. מומלץ להרשם ליום העיון מוקדם ככל האפשר כי מספר המקומות מוגבל.

נ.ב. אם יש לכם חבר יזם, או מישהו שכבר עוסק בתחום האנרגיה (יש כמה חברות ישראליות בתחום). עשו לי טובה והפנו אותם ליום העיון הזה. בביקור באחרון שלי בעמק הסיליקון, הייתי בהרצאה של Juval על הנושא ב SD West 2009, וזה היה מרתק.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *