איתור תקלות במערכות תכנה בתנאי שטח

20 במאי 2009

תגיות: , ,
3 תגובות

הנושא של שרברבות הוא רחב מאד ומקיף הרבה תת תחומים, שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו. אוהד האחראי על קבוצת המשתמשים של נס ציונה, ביקש ממני לבוא לקצה העולם (נס ציונה), ולדבר על איתור תקלות במערכות תכנה בתנאי שטח. זה נושא שאני מאד אוהב לדבר עליו, וגם דיברתי על תת נושא שלו בחודש מרץ השנה בכנס SD West 2009 שנערך בעמק הסיליקון.

על מנת למנוע אי הבנות, חשוב אולי לציין ש "איתור תקלות בתנאי שטח", זה לא "למה פרויקטים נכשלים, למה מערכות מתמוטטות ומה ניתן לעשות כדי למנוע את זה"  אמנם נכון ששני הנושאים עוסקים בסופו של דבר ב "ח@#*א", אבל הם בוחנים את הנושא מזויות שונות.

אז מי שרוצה לשמוע על איתור תקלות בתנאי שטח, מוזמן לבוא ביום רביעי ה 10/6/09 לבית יד לבנים בנס ציונה ב 17:00. רצוי להרשם בקישור הבא.

מי שרוצה לשמוע למה פרויקטי תכנה והטמעה נכשלים ומה ניתן לעשות כדי למנוע את זה, מוזמן לבוא ביום ראשון ה24/5/09 למשרדי מיקרוסופט ברעננה ב 17:15. גם כאן רצוי להרשם בקישור הבא.

למי שמודאג מחפיפה אפשרית, אז להערכתי תהיה חפיפה של כ 20% בבדיחות, וקצת פחות מזה בחומר ההרצאה.

אולי שווה להוסיף, שאני אזכיר בהרצאה אצל אוהד, כמה מהחידושים של חלונות 7 ו Windows Server 2008 R2 בתחום איתור התקלות בתנאי שטח.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 תגובות

 1. Avi Pinto22 במאי 2009 ב 1:06

  עד כמה ההרצאה תהיה דומה לזו שהעברת לפני כמה חודשים ברעננה(זו שהייתה הכנה ל בכנס SD West 2009 )?

  כי כמו שאמרת.. נס ציונה…

  הגב
 2. GadiM22 במאי 2009 ב 8:13

  בערך 45% מההרצאה של נס ציונה יהיה על הנושאים שדיברתי עליהם בהרצאת ההכנה ל SD West. הרצאת ההכנה ל SD West היתה באנגלית והתמקדה בעיקר בסביבת .NET. בהרצאה בנס ציונה אני אעסוק גם ב Native וגם אקדיש זמן רב יחסית לנושא Instrumentation ואדבר על החידושים בחלונות 7 (וויסטה).
  אני מאד אמפאתי לדילמה שלך, אבל אוהד הבטיח לי שאיכות הבורקסים והעוגות טובה יותר מזו של מיקרוסופט (מצד שני יכול להיות שזה היה כדי לשכנע אותי להגיע).

  הגב
 3. Avi Pinto22 במאי 2009 ב 8:35

  מהפעם היחידה שהייתי בנס ציונה,

  המפגש באמת אורגן למופת(וגם היה ממש מעניין),

  אבל לקח המוווון זמן להגיע .

  הגב