בילוי בוקר בסלע עם אלון פליס וחלונות 7

19 באפריל 2009

תגיות: , ,
תגובה אחת

מי שקורא את הבלוגים שלי בזמן האחרון, יכול לקבל את הרושם שהתנחלתי בסלע. אז האמת היא שלא בדיוק. אני כותב בזמן האחרון הרבה פחות בלוגים ממה שהייתי רוצה כי אני שקוע בלימודים והמעט שאני כותב הם בדרך כלל כשאני קם מספסל הלימודים.

מה פתאום לימודים ? הסיבה היא שבתקופת מיתון (ואנחנו במיתון אם מישהו לא שם לב), הדבר הנכון לעשות הוא להשקיע בלימודים. ממילא יש פחות עבודה והרבה זמן פנוי, אז למה לא לנצל את הזמן הפנוי להשקעה בתשתיות (ולמי שלא יודע ידע זה תשתיות). כם אני יודע שברוב הארגונים הנטיה היא לקצץ קודם כל בהדרכה אבל זו החלטה מטומטמת של מי שצופה שהעסק שלו יתמוטט בקרוב ולא החלטה של מישהו שמסתכל קדימה על מה שיהיה לאחר שהמשבר הנוכחי יעבור (אי שם ב 2012).

אז איך זה מתקשר להתנחלות שלי בסלע ? אני כותב כשיש לי זמן פנוי. בדרך כלל שאני משתתף בסדנאות, בעיקר בשלבים הראשונים שלהם, שבהם יש חזרה על חומר שמוכר לי, אני פנוי יחסית ויכול לשבת ולכתוב חוויות. מה שגורם שבדרך כלל הבלוגים שלי מקושרים לארועים שבהם אני משתתף. ובזמן האחרון היו הרבה יותר ארועים בסלע מאשר במקומות אחרים (וזה אומר רק דברים טובים על סלע).

אז מה בדיוק אני עושה היום, מחר וביום חמישי בסלע ? משתתף בסדנא מתקדמת למפתחים על חלונות 7. הסדנה פותחה על ידי סלע עבור מיקרוסופט העולמית במסגרת תכנית מנטור. המרצה אלון פליס, שתמיד טוב לשמוע אותו. אמנם אני מטבעי אוטו דידקט, אבל מצד שני חשוב לי להשתתף בסדנאות (ובמפגשי קבוצות משתמשים). הסיבה היא שאת האינטראקציה והפרספקטיבה שאני מקבל שם, אני לא יכול לקבל בעבודה עצמית מול מסך על ספסל הלימודים שלי.

אז להלן תמונה של אלון, עדיין מחייך (בוקר ראשון של יום ראשון).

selawin71 414

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. משה עמית13 במאי 2009 ב 11:15

    נו אז התרשמת מה-WINDOWS7?  שווה?

    אתה כבר עובד איתו ברצינות?  מתי נוכל לשמוע ממך ביקורת מעמיקה בנושא?  אני אוהב לקרוא את הבקורות שלך.  יש לך זווית ראייה מעולה.

    ולגבי אלון פליס – שמעתי אותו בעבר והוא תותח אמיתי הבחור הזה – קצת יבש אבל איזה מקצוען.  מול כל מני מוקיונים שנותנים שואו אבל מחרטטים בצד המקצועי, הבחור הזה הוא פשוט אינציקלופדיה מהלכת לתוכנה.

    הגב