למי שנושא Prism מעניין אותו ומעוניין ללמוד אותו מהמאסטר Davis Platt

15 בינואר 2009

תגיות: , , ,
אין תגובות

למי שלא יודע, המומחה מספר אחד בתחום של Prism (ו Cab) הוא לא אחר מאשר David Platt. חברת ידאג ייבאה בזמנו את David לארץ כדי להעביר סדנה על CAB (הדור הקודם של Prism) והסדנה היתה מוצלחת מאד. דיויד העביר באותה הזדמנות הרצאה לקבוצת המשתמשים על הנושא האהוב עליו Why Software Sucks שהיתה מאד משעשעת. הוא גם התראיין על זה בדה מרקר.

בכל אופן, דיויד החליט להעביר את הסדנה שלו על Prism בתחילת חודש מרץ בפורמט של Online. היתרון של הפורמט הזה הוא שאתה לא צריך לנסוע לחו"ל כדי ללמוד, או לחילופין אני לא צריך לגרור אותו לארץ בשביל הסדנא. נכון שבפורמט של Online אתה לא יכול ללכת לאכול עם המרצה ארוחת צהריים, אבל יש לך אפשרות גם לשאול שאלות, וגם ליצור אינטראקציה, תוך כדי ההרצאה ולאורך הקורס. כך שפרט למגע הפיזי זה כמעט אותו דבר.

אז למי שמעוניין להצטרף לסדנא להלן הפרטים. הסדנא נקראת בשם הארוך Programming Prism, Microsoft's Composite Application Guidance and Composite Application Library, Version 2. פרטים על הסדנא נמצאים בקישור הזה. הסילבוס המפורט נמצא בקישור הזה. ההרשמה בקישור הזה. אבל החלק הכי חשוב הוא שיש אפשרות לקבל הנחה מיוחדת בגלל שאתם מישראל וזה הולך ככה. בהרשמה, במסך הראשון, תכניסו בשדה ה Administrator Only את הקוד הסודי Israel (כן, אני יודע שזה לא מקורי). כתוצאה מזה המערכת תתן לכם הנחה נוספת של 100 דולר על המחיר הרגיל.  שימו לב שיש מחיר הנחה מיוחד לכל מי שנרשם בהרשמה המיועדת לציפורים משכימות קום שחוסך לך 200 דולר נוספים אם אתה נרשם עד ה 1/2/09 בערב.

למי שלא יודע מה זה Prism ומה אפשר לעשות איתו להלן קישור. דיויד הוא מי שכתב את הספר על CAB שהוא הגירסא הקודמת של Prism והוא גם חבר בצוות ההיגוי של Prism.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *