ה SD West 2009 ואני

15 בינואר 2009

אין תגובות

השנה, כמו בשנה שעברה, אני קופץ לארה"ב כדי לבקר כמה לקוחות וכדי להרצות ב SD West 2009. למי שלא יודע מה זה SD West, אז זהו כינוס שמארגנת, בעמק הסיליקון, אותה קבוצה שאחראית על ה Dr. Dobb's Journal והכנס שלהם, הוא הכנס הגדול ביותר בארצות, הברית מבין הכנסים שאינם עוסקים אך ורק בטכנולוגיות מיקרוסופט (כלומר מבין הכנסים שאינם נעשים על ידי מיקרוסופט עצמה, כמו TechED או PDC, או מבין הכנסים שנעשים על ידי גורמי חוץ, ועוסקים אך ורק בטכנולוגיות מיקרוסופוט, כמו VS Live). זה לא שהכינוס הזה מתעלם ממיקרוסופט או משהו כזה, נושאים הקשורים במיקרוסופט מוצגים בכינוס. אבל יש בעולם התכנה והמחשבים נושאים נוספים, שאינם קשורים אך ורק בטכנולוגיות מיקרוסופט.

אני הולך לדבר שם על תחום ההתמחות שלי שהוא Production Debugging ומי שרוצה לראות איך זה נשמע באנגלית, להלן הקישור לעמוד שלי בכינוס. בשנה הקודמת התפרסתי על יותר מדי נושאים, מה שהעמיס אותי מאד. מי שעקב אחר החוויות שלי משם, יכול היה להתרשם שזה לא היה כף גדול. השנה החלטתי להתמקד בתחום אחד ולהנות מהחוויה.

אם מישהו מכם מתוכנן להיות בתחילת חודש מרץ בארה"ב ומתכנן להגיע גם לכינוס הזה, להלן כמה טיפים שיחסכו לכם כסף. קודם כל עד ה 16/1/09 ניתן להירשם בהרשמה המוקדמת לציפורים משכימות קום, ההרשמה הזו תחסוך לכם 400 דולר. בנוסף, מי שיכניס את הקוד הסודי של 9ESPK במקום המתאים, יקבל הנחה נוספת של 100 דולר. אני יודע שלא מקובל אצלנו בארץ לתכנן לטווח כל כך רחוק כמו חודשיים, אבל למי שבכל אופן רוצה לחסוך 500 דולר (חצי כרטיס טיסה בערך) כדאי שיזיז את התחת כבר עכשיו.

SEEMESDW

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *