למי שרוצה עותק של W7 להלן ההוראות

9 בינואר 2009

תגיות: , ,
אין תגובות

לפי הנאום של סטיב ב CES, מיקרוסופט תאפשר ל 2.5 מליון איש להוריד את הביתא של Windows-7 על בסיס מי שבא ראשון, מקבל. אתר ההורדות מתוכנן להפתח לקהל הרחב ב 9/1/09 בשעה 6 PM PT. תרגום קל לשעון שלנו מדבר על משהו כמו שבת 4 בבוקר לפי שעון ישראל. אז אם אתה יהודי, תצטרך גוי של שבת לצורך העבודה הזו (אלא אם כמובן ניתן להתיחס לזה כעונג שבת ואז הכל בסדר).

כתובת האתר היא כנראה http://www.microsoft.com/windows/windows-7/default.aspx וגם אולי http://technet.microsoft.com/en-us/windows/default.aspx. יש המון דיווחים באינטרנט על בעיות ממשפחת ה 500 כמו Server unavailable או Server too busy בגישה לאתר של W7, מה שמעיד על ביקוש מוקדם גבוה. מנויי MSDN ו Technet אמורים להיות מסוגלים להוריד את החומר כבר עכשיו, מאתרי המנוי שלהם והם מן הסתם לא כלולים במכסת ה 2.5 מיליון.

כמה אזהרות שכדאי לחזור עליהם לכל מי שלא נשרף מספיק פעמים. לא מתקינים ביתא על מכונת Production ולא על מכונה שתהיה לך בעיה רגשית לפרמט אותה ולהתקין מחדש בעת הצורך. זה נכון לכל ביתא ואלפא ולא רק ל W7.

לא שמים על מכונת ביתא חומר קריטי וחומר שאין לך גיבוי שלו. אם אתה מתעקש להשתמש במערכת ביתא על מחשב עבודה, תקפיד על גיבוי מסודר וקבוע של כל החומר האישי למדיה חיצונית.

אני משתמש בפרה ביתא של W7 באופן די קבוע מאז שקיבלתי אותה ב PDC ולא היו לה נפילות. אבל לא הפכתי אותה למכונה הראשית שלי. החל מאמש אני עובד הרבה עם גירסת הביתא החדשה, וגם היא עוד לא נפלה לי. הביצועים של גירסת הביתא משופרים יחסית לגירסת הפרה ביתא. למרות זאת, אני לא מתכנן להתקין את גירסת הביתא על המכונה הראשית שלי לפחות עד שלב ה RTM. זה לא בגלל שאני לא סומך על W7, אלא בגלל שככה צריך לעשות.

דרישות החמרה של W7 צנועות יחסית, 1G זכרון ו 128M כרטיס מסך שתומך ב DirectX 9. זה לא שונה בהרבה מהדרישות של ויסטה (ויסטה רצתה 256 זכרון על כרטיס המסך) אבל אין ספק ש W7 מוציאה יותר מיץ מהמכונה.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *