לקראת ה PDC, כמה פרטים קטנים ומשהו על ערוץ 9

20 באוקטובר 2008

תגיות: , ,
אין תגובות

אני מניח שזה שכל המשתתפים ב PDC מקבלים דיסק USB עם 140 גיגה של חומר לוהט עליו. חומר שלא ניתן להשיג אלא רק ב PDC, והכל במתנה, זה כבר חדשה ישנה. אבל בכל אופן שווה להזכיר את זה. זו אומנם דרך יקרה לקנות דיסק USB, אבל מצד שני העיצוב שלו מיוחד, וזה גם מאפשר לרשום את הכינוס בהנהלת החשבונות כקניית ציוד חמרה.

כדאי לדעת, בעיקר למי שלא נרשם ל PDC, שרוב הקלטות ההרצאות יהיו נגישות לצפיה לכלל הציבור בערוץ 9, תוך 24 שעות מההרצאה. לכל אחת מההרצאות בארוע, יש דף אישי, באתר של ערוץ 9. בדף ניתן למצוא חומר קריאה נוסף ובדרך כלל גם קישורים מעניינים. ניתן להשאיר בדף בקשות והערות למרצה ובסופו של דבר גם הקלטות המצגות יהיו שם. הגישה לדף האישי של ההרצאה באמצעות לחיצה על "מידע נוסף" בתקציר של ההרצאה ב Sessions.

מי שחושב שכתוצאה מזה ירשמו פחות אנשים ל PDC, לא היה כנראה אף פעם ב PDC. היכולת שלך לתפוס את המרצה לשאלה אחרי ההרצאה או בארוחת הצהריים, אינה ניתנת להעברה בהקלטה. היכולת שלך לקבל בדוכן של מיקרוסופט, את מי שמטפל ישירות בבעיה שאתה נתקלת בה, לקבל ממנו תשובה מיידית וגם כרטיס ביקור עם הדואל הישיר שלו (ולעקוף בכך את כל הבירוקרטיה של מערך התמיכה, שכל מטרתו לחסום אותך מלהגיע למפתחים), זה לא משהו שאתה יכול לקבל בהרצאה המוקלטת.

כדאי לכם גם להציץ באתר http://www.askthebrain.net/ ולשאול את המוח כמה שאלות, סתם בשביל הכף. אתם מוזמנים גם לראות את הראיון הבלעדי. מה שמקשר ישירות למשפט הנושא של הכינוס שהוא הפעם Capture the Brainpower

PDC2008Brain

למי שנרשם ל PDC ולא נרשם ל Pre Conference כדי לחסוך 400 דולר, כדאי לו לשקול שוב את ההחלטה הזו. בניגוד ל PDC, ה Pre Conference לא עוסק בטכנולוגיות עתידיות, אלא בטכנולוגיות נוכחיות. המומחים הטובים ביותר בתעשיה בכל נושא נמצאים שם ומלמדים את תחום המומחיות שלהם. תמצאו שם את Charles Petzold מדבר על WPF ואת Juval Lowy (שיגיע בסוף השנה הזו לארץ) ו Ron Jacobs על WCF וגם את Jeff Prosise (שביקר זה עתה בארץ) על SilverLight ועוד מומחים בינלאומיים נוספים. במונחים אמריקאיים, 400 דולר ליום עומק שלם עם מומחה ברמה כזו, נחשב למחיר מציאה. בהתחשב בכמה שעולה לך הכנס והמלון, גם לישראלי בניכר, התוספת של 400 דולר, זניחה יחסית לתועלת.

דרך אגב, אם כבר מזכירים עלויות, אז היום שיובל יעביר בארץ בביקור הקרוב שלו, על WCF, יעלה לכם הרבה פחות מ 400 דולר. סדנת הארכיטקטים שלו שתועבר שבוע אחרי כן, תעלה קצת יותר מ 400 דולר, אבל זה עדיין זול משמעותית ממה שזה היה עולה לכם לקבל את אותה סדנה בארה"ב.

את פרטי המידע הללו ורבים נוספים קיבלתי מערוץ 9, למי שלא מכיר את האתר הזה, הגיע זמן שיכיר. זה לא יאומן כמה מידע טכני באיכות גבוהה ניתן לדלות מהאתר הזה. בכל אופן, אם תחפש שם את התגית PDC08, וגם את התגית PDC 2008 (יש גם כאלה וגם כאלה וגם עם שניהם ליתר בטחון) תקבל אוסף של פוסטי מידע וסרטי וידאו הקשורים איכשהו ל PDC. מתוכם כל אלה שמתחילים ב Countdown to PDC2008, מכילים מידע שימושי רב על הארוע. אני בדרך כלל נוהג להוריד את ההקלטות ולראות אותם במהירות גבוהה על מנת לחסוך זמן. הצרה היא שב Countdown הם מדברים אמריקאית מהירה מאד, והטריק הזה לא כל כך עובד, ושלא תגידו שלא הזהרתי אתכם. בין קטעי הוידאו תמצאו גם את הסרטון שאוהד הזכיר, שבו מככב ידידנו יוחאי קריתי. דרך אגב, האתר ממין את הסרטים לפי תאריך עדכון אחרון, אם אתם לא רוצים להתבלבל, לכו מסודר מהסוף להתחלה.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *