מידע על מפגש מאוחד של קבוצות המשתמשים החודש עם ג'ובל לאוי, ימי העיון והסדנא

16 בדצמבר 2007

אין תגובות

למי שעדיין לא יודע עדיין, Juval Lowy מחברת IDesign Inc מגיע אלינו שוב בסוף חודש דצמבר. אני משתדל לתאם לו בכל פעם שהוא מגיע מפגש עם קבוצות המשתמשים וגם הפעם לא חרגתי מהמסורת. ביום רביעי ה 26/12/07 בשעה 17:30, יערך מפגש משותף מיוחד הכולל בתוכו את חברי קבוצת הארכיטקטים של יוסי לוי, קבוצת ה VB של ג'קי גודלשטיין וקבוצת ה C#++ של משה רהב ושי ברלב בבית HP ברעננה. במפגש יובל ידבר על הנושא החביב עליו Demonstrating WCF – Beyond the Endpoints. אתה לא חייב להיות חבר בקבוצת המשתמשים על מנת להגיע אבל רצוי שתירשם מראש בקישור הבא.   

Juval לא מגיע אלינו רק כדי להרצות לקבוצת המשתמשים. הוא מגיע על מנת להעביר את סדנת ה WCF Masters Class שלו, אותה הוא יעביר בשבוע שמתחיל ב 30/12/07 לאורך חמישה ימים. זו סדנא בתשלום מלא ומיועדת לכל מי שצריך להכיר את WCF לעומק ורוצה ללמוד את זה מהמומחה מספר אחד בתחום הזה בעולם. בסדנה הזו יהיו לנו גם כמה משתתפים שיגיעו מחו"ל כדי ללמוד תורה מיובל. למשתתפים בסדנה תהיה הזדמנות למנגל בהפסקות עם מומחים בינלאומיים כמו רון גיקובס ומיגואל קסטרו. דרך אגב, המשתתפים מחו"ל לא מגיעים אלינו לשמוע את יובל סתם כי בא להם. יש להם גם שיקול כלכלי. מסתבר שאנחנו הכי זולים בעולם (כמעט חצי מהמחיר של הסדנה הזו בשודיה או דנמרק וקצת יותר זולים מהמחיר בארה"ב ובדרום אפריקה).

כמו בביקור של מישל, עשינו גם הפעם מבצע מיוחד בסיבסוד מאסיבי של מיקרוסופט ישראל ויובל יעביר בנוסף לסדנת ה WCF Masters שלו, שני ימי עיון במחיר מוזל משמעותית. יום עיון אחד בנושא Service-Orientation, WCF and You – One Day Tutorial יערך ביום רביעי ה 26/12/07 ויום עיון שני בנושא Introducing Windows Communication Framework יערך ביום חמישי ה 27/12/07. ניתן להרשם לכל אחד מהם בנפרד או לשניהם ביחד ולקבל הנחה נוספת על המחיר המוזל המסובסד של מיקרוסופט.

אז מה יש לנו, ארבע ארועים שונים, עם המומחה מספר אחד בעולם ל WCF, בחר מה שמתאים לך ובוא. רק תזדרז, לא נשארו עוד הרבה מקומות.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *