כמה טיפים ל- XenDesktop 5 Desktop Director

2 במאי 2011

1. עליה איטית של אתר ה- Desktop Director
 
ההתנהגות מזכירה את ההתנהגות של Web Interface שם גם יש מקרים בהם זמן העליה של האתר הוא איטי יחסי. הדבר נובע עקב בדיקות CRL שמעקבות את עליית האפליקציה. למטיבי לכת, קצת יותר פרטים.
אפשר לבטל את הבדיקה ע”י הוספה של השורה <generatePublisherEvidence enabled="false"/> תחת runtime לקובץ aspnet.config אשר נמצא ב- C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v2.050727. לפי CTX117273.
 
2. זמן לוגין ארוך בהזדהות ל- Desktop Director
 
בכניסה עם שם משתמש מסוים, ה- Desktop Director מחפש את המשתמש שניסה להזדהות אליו ב- Forest בו חבר המשתמש וב- Forest בו נמצא השרת (במקרה כמובן והוא לא זהה לזה של המשתמש).
לעיתים החיפוש הזה יכול לקחת זמן. במקרה שיש רק דומיין, בו חברים גם המשתמשים, גם תחנות העבודה הוירטואליות וגם שרת ה- DDC, אפשר להפנות את ה- Director ישירות לדומיין הרלוונטי ולחסוך את זמן החיפוש.
הולכים ל- Application Settings תחת IIS Manager->Server Name->Sites->Default Web Site->DesktopDirector וב- Connector.ActiveDirectory.Domains במקום מה שכתוב שם, כותבים את השם ה- NETBIOS-י של הדומיין. לפי זה.
 
3. הוספת שם דומיין למסך ההזדהות של ה- Desktop Director
 
כברירת מחדל, מסך ההזדהות של ה- Director לא מציג את שם הדומיין איתו רוצים להזדהות, ויש להזין אותו ידנית. כדי להקל על המשתמשים, אפשר לקבע את שם הדומיין והמשתמש יצטרך להזין שם משתמש וסיסמא בלבד.
פותחים את הקובץ LogOn.aspx שנמצא ב- C:\inetpub\wwwroot\DesktopDirector, הולכים לשורה 213 ומוסיפים “Text=”DomainName. בסופו של תהליך, השורה צריכה להיראות כך (כמובן עם הדומיין הרלוונטי):
<asp:TextBox ID="Domain" runat="server" Text="DomainName" CssClass="text-box"></asp:TextBox>
הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *