הזמנה לכנס HP & Citrix Introducing Future Desktop

11 במרץ 2010

תגובה אחת
תפתחו יומנים. ב- 14 לאפריל מתקיים כנס משותף של HP ו- Citrix בנושא Desktop Virtualization.
 
יהיו שם הרבה דברים מגניבים, כמו למשל הרצאה של שגיא על ה- Thin Clients של HP שיצא לי לראות כמה מהם בזמן האחרון והם נראים ממש מעולה. שימו לב ל- Thin Client הנייד, כששגיא הראה לי אותו שקלתי ברצינות לחטוף אותו ממנו ולפתוח בריצת אמוק לעבר השקיעה. או לפחות לעבר נקודת ה- WiFi הקרובה.
או למשל הרצאה של דרור על Citrix XenApp 6 הדנדש, שמביא איתו המון חידושים מלהיבים וחידוש אחד מלהיב במיוחד (!!!No More Java). ואם אני לא טועה, זאת תיהיה ההצגה הראשונה שלו בארץ הקודש, רק שבועיים אחרי היציאה שלו לשוק. שווה לגמרי!
וכמובן אי אפשר לשכוח את המצגת שלי על שירות ה- HP Desktop Virtualization עם Citrix XenDesktop – דבר שהופך את זה למגניב כפליים – והדגמות של כל העניין מעט מאוחר יותר. וזה כבר הופך את זה למגניב בריבוע.
בקיצור, מי שלא בא, ביצה סרוחה.
 
עכשיו לקטע היותר מעניין. כדי להפוך את ההדגמות ליותר מעניינות (לכם ולי) אתם יותר ממוזמנים להציע רעיונות עבור מה לעשות/להדגים בהדגמות – כאמור, מבין שלל הרכיבים של XenDesktop 4.
ההצעה או ההצעות הזוכות ייזכו את בעליהן להצטרף אלי ולהציג את פרי מוחם הקודח. וזה עוד בלי להזכיר את הקרואסון וקפה שאני אעניק לאותם ברי מזל. שלא תגידו שאני לא מפנק או משהו.
את ההצעות, אפשר להשאיר בתגובות (עם פרטי יצירת קשר כמובן), לשלוח במייל או להעביר אלי בכל דרך מקובלת – או מקובלת פחות – אחרת.
 
להרשמה (לאחר לחיצה על כפתור הרשם/י, תבחרו באפשרות התחתונה של הירשם/י לאירוע.)
 
kenes
הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. אריק4 במאי 2010 ב 20:38

    מומחה פתרונות desktop virualizaition .. כבוד

    הגב