גישה לסביבת העבודה מכל מקום. או Citrix Reciever for iPhone and Android

17 באוגוסט 2009

אין תגובות
אחד המניעים הגדולים למעבר לעבודה בצורה מרכזית (אם זה VDI או TS) היא העובדה שהמשתמשים היום הרבה יותר ניידים מבעבר – ותלות במחשב זה או אחר רק מקשה עליהם – הם עובדים ממחשבים שונים וגם ממכשירי סלולר חכמים, ממקומות שונים על פני הגלובוס ולווא דווקא בשעות העבודה הסטנדרטיות. מכאן שזה מאוד הגיוני לספק להם את סביבת העבודה שלהם במקום מרכזי – נגיד מרכז הנתונים של החברה – ולספק להם גישה אליה מכל מקום שהם ימצאו בו באותו הרגע בכל שעה שהם יחפצו לעשות בה שימוש.
 
Citrix היא בין החברות היחידות (ותקנו אותי אם אני טועה כאן) שיש לה את היכולות לספק למשתמשים אפשרות להתחבר לסביבת העבודה ולאפליקציות שלהם מכל מקום מכל התקן – מחשב, סלולרי חכם, תחנה רזה וכו’.
למי שהזדמן להתעסק עם המוצרים של Citrix – בעיקר XenApp ו- XenDesktop – יצא כבר לראות שכמעט ולא קיימת מערכת הפעלה והתקן קצה שאין עבורו קליינט מתאים (Java, 16bit, DOS, MAC, IBM OS/2, Linux, Unix, Windows 32\64 bit, WinCE, Symbian ותעצרו אותי כשהבנתם את הנקודה).
 
עם גידול בתפוצת מכשירי הסלולר החכמים – ובעיקר באלה שמבוססי מגע, iPhone ודומיו – ישנה דרישה גוברת מצד המשתמשים עבור אפשרות להתחברות לסביבת העבודה שלהם גם מהמכשירים החדשים.
תארו לכם עבודה במערכת ה- ERP הארגונית מחוף הים הקרוב לביתכם וכל זאת ממכשיר הסלולר שלכם. החיים הטובים ממש כאן. ובואו לא ניכנס כרגע להטשטשות הגבולות שבין העבודה לחיים הפרטיים.
 
לפני כמה חודשים Citrix הוציאה את הקליינט המדובר עבור מכשירי ה- iPhone שעשה לא מעט רעש במגזרים מאוד ספציפיים – מי אמר גיקים?! – ולפני כמה שבועות הוצג גם הקליינט עבור מכשירים מבוססי ה- Android של גוגל.
 
הצצה חטופה:
 
Citrix Reciever for iPhone
 
 
 
Citrix Reciever for Android
 
הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *