קצת כבוד לחברה ישראלית בתחום ה SBC

19 בפברואר 2008

תגיות: , ,
5 תגובות

אני נוהג להתעדכן לפעמים במה קורה בחברת Chip PC מכיוון שזו היא חברה ישראלית אשר פועלת בתחום ה SBC בכל העולם (מייצרת Thin Clients) ולעיתים אפילו רושמת הצלחות לא מבוטלות.

אתמול נכנסתי כמנהגי פעם בכמה חודשים כדי לקרוא את ה Press Releases האחרונים ולשמחתי ראיתי חדשות טובות, (להם, לי אין שום קשר אליהם, למרות שאני לא אתנגד לקבל אחוזים מהמכירות) כתוצאה מהגדלת הפעילות באירופה (ובעיקר בארצות השפלה) ולא מעט עקב ההצלחה האחרונה שלהם החברה' ב Chip PC החליטו להתרחב ולפתוח נציגות בהולנד (לפי הנבתי עד עכשיו היו נציגויות בארה"ב, אנגליה וגרמניה), הסניף ימוקם בהוגלנד (Hoogland) אשר נמצא כ 60 ק"מ מאמסטרדם (ד"א לפי ויקיפדיה, הוגלנד היא עירה בעלת כ 15000 תושבים, מה שנקרא עיירה ציורית).

את הפעילות בסניף ינהל מר ברט פוסטמה (נשבע לכם שככה קוראים לו) שעד עכשיו ניהל את הפעילות של חברת Centia בהולנד, סתם לידע הכללי, חברת Centia היא אחת מחברות האינטגרציה הגדולות באירופה.

כמובן שבהודעה לעיתונות כולם שמחים ומאושרים מהמהלך ולמעשה אני חושב שאם הם יפעלו נכון, זה יהיה באמת מהלך מוצלח, כי הולנד ידועה כמדינה בה יש לא מעט חברות שמתעסקות בתחום ה SBC והן אפילו רכשו לעצמן שם עולמי, ובכלל הלקוחות שם לא נרתעים מלהכניס טכנולוגיות חדשות (בעיקר בתחום ה SBC) ככה שאם הנוכחות במדינה תתועל למקומות הנכונים אין שום סיבה ש Chip PC לא יגדילו את המכירות באזור זה.
אבל עדיין, אני שואל את עצמי, האם מישהו ששמו הוא מר. פוסטמה הוא באמת האיש המתאים 🙂

סתם, המון הצלחה!

ההודעה המדוברת לעיתונות

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 תגובות

 1. ג'וני21 בפברואר 2008 ב 23:46

  ראיתי אותם בתערוכת וירטואליזציה והג'ק-פיסי שלהם היה מהמדליקים שבמוצרים שם, בטח ובטח בט'ין קליינטס (קליינטים רזים מעכשיו). עזבו את הטכנולוגיה, נטו מבחינת מוצר, מה יותר הגיוני מקליינט רזה שהוא לא יותר משקע בקיר?
  אבל,
  בחיית,
  ברט פוסטמה??? 🙂 חחח… פשוט נשפכתי.
  רגע, שניה ברצינות, ניסיתי לחפש (ברפרוף גוגל מהיר) אחר קליינטים רזים דומים (שקעים בקיר), אבל לא מצאתי. זה בגלל שאין? או פשוט שלא חיפשתי כמו בן-אדם?

  הגב
 2. גדי פלדמן22 בפברואר 2008 ב 2:02

  ד"א, זה לא תמיד מתאים לכולם, אבל כן, זה די מגניב.
  ואתה צודק, אין עוד חברה שעושה thin client שמוכנס ישירות לקיר.
  אבל די כולם מייצרים מסכים עם thin client מובנה, לפטופים שהם thin client, כל מיני portable devices וכאלה.

  הגב
 3. ג'וני22 בפברואר 2008 ב 2:24

  "זה לא תמיד מתאים לכולם" – לקוח רזה בגדול או ג'ק-פיסי ספציפי?

  הגב
 4. גדי פלדמן22 בפברואר 2008 ב 9:17

  הג'ק פיסי, הוא לא מתאים לכולם.
  יכולת הניוד של התחנה היא כמעט ובלתי אפשרית, אני חושב שמסך עם thin client הוא יותר פונקציונלי, אבל זה הכל עניין של צרכים…

  הגב