חוויה אישית – Waze – משחק יום העצמאות 2010

29 באפריל 2010

אין תגובות

חוויה אישית – Waze – משחק יום העצמאות 2010

שבת, 24/04/10, 19:30, בדרך מראש העין לרעננה. “הולכים לראות סרט?” שאלתי אותה, וחשבתי שזאת שאלה רטורית – הרי הקלטנו את “גבעת חלפון אינה עונה” ב-Max, וכבר תכננו על הפופקורן. “כן, אבל מה זה תיבת האוצר הזאת שיש באיזור בצרה?” היא ענתה. בלי לדעת לאן השאלה הזו תוביל אותנו – פשוטו כמשמעו.

תיבת האוצר היא חלק מהמשחק הנהדר שהחבר’ה ב-Waze ארגנו ליום העצמאות. החוקים פשוטים: אוספים אייקונים ע”י להגיע פיסית למקום שבו מופיע האייקון על המפה, וכל הקודם זוכה. על כל אייקון שאוספים מקבלים נקודות, ומי שיש לו הכי הרבה נקודות זוכה ב-iPhone. בתיבות האוצר יכול להסתתר פרס נוסף. כבר מצאתי את עצמי עושה עיקוף קטן ביום העצמאות עצמו כדי לאסוף איזה אייקון של דגל, ואספתי איזה מיליון אייקונים בטיול שעשינו יום לפני, אז החלטנו לפרגן עיקוף דרך בצרה.

19:45 “פנה ימינה”, ואנחנו עושים פרסה מתחת לכביש גהה. השמש בשלבים מתקדמים של שקיעה. חברה שלי לקחה את תפקיד הנווטת. “ישר עד הסוף. יש שם כיכר, פונים בה שמאלה”. מזמן לא הייתי בבצרה. הדלקנו סיגריות, והגברנו. שיר של אריק איינשטין ב-103. מתישהו, נגמרו פנסי הרחוב, והכביש נהיה חשוך.

20:00 “אהם, עידני, כאן ימינה, לפני פסי הרכבת”. זה כביש עפר, בין שדות. נורא יפה, פסטורלי. השמש כבר שקעה. התיבה נראתה ממש מעבר לפינה, ו-Waze הכינה בשבילנו מסלול. גילינו שליד התיבה יש אייקון נוסף. בטח עוד שנייה נראה שוב אספלט, ונגיע הביתה.

20:23. כביש העפר הופך להיות קשה לנהיגה. ממש חשוך. אין כלום באזור. מדליקים אורות גבוהים, ונזהרים לא ליפול לבורות. אני מחליש את הרדיו. עוד רגע, ותיבת האוצר שלי.

20:45. זה לא אוטו חברה, ולא רכב שטח, אבל היא עומדת במשימה בגבורה. הכביש צר, אני לא ממש בטוח למה אני כאן ומתחיל להתקרר. לפתע, נשמע “גלינג” – ותיבת האוצר שלי. כל כך שמחתי שכמעט שקעתי עם הרכב. נס שיצאנו משם.

21:10. מנסים להגיע לאייקון נוסף באזור תעשייה רעננה. נוסעים כמה שאפשר, שוב בשבילי עפר, עד לנקודה שאי אפשר לעבור עם האוטו. “טוב, אנחנו כבר כאן, בואי נצא לטייל קצת ברגל”.

22:00 בסוף לא מצאנו אותו, כי הוא היה בין שדה, פרדס ולול, אבל כן יצא לי לדווח על דרך שאינה מתאימה למעבר רכב, וקיבלתי על זה 6 נקודות. לא יאמן שבכלל ניסינו להגיע אליו. משחק יום העצמאות לקח אותנו להרפתקאה מגניבה. כבר לא נראה את הסרט ותיבת האוצר שמצאנו היתה ריקה, אבל היינו במקום שאף פעם לא היינו בו, ולא הלכנו לאיבוד.

כל הכבוד Waze.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *