מיגרציה לשירות Teams (הכנה)

ספטמבר 29, 2018

אין תגובות

המעבר אל הענן מביא עימו חדשנות, כלים וטכנולוגיות חדשות שמסייעות לנו ביומיום, אחד מהם הוא שירות הקולאבורציה Microsoft Teams.

שירות Teams מביא עימו חווית משתמש המבוססת על עבודה בקבוצות המאפשרת לשתף מידע ותוכן בממשק אחד וכולל בין היתר: שיחות IM, אינטגרציה עם כלי Office נוספים, כגון: Planner, SharePoint, OneNote ובנוסף לכך כולל קונקטורים מול מגוון רחב של אפליקציות שונות, כגון: Twitter, Jira, Dynamic CRM ועוד אפשרויות רבות.

לאחרונה Microsoft הכריזה על השלמת הפערים הטכנולוגיים בין היכולות והתכונות של Skype for Business ושל Teams, וכעת כלל היכולות אשר קיימות בתשתית Skype for Business קיימות גם כן בשירות Teams. משמעות הדבר היא שכעת ארגונים עם תשתיות מסוימות של Skype for Business יכולים לבצע מיגרציה אל שירות Teams מבלי לאבד יכולות טכניות, אפשרויות קיימות ואף לשפר את חווית המשתמש וצורת העבודה אשר נעשית מול Teams.

בנוסף נזכיר כי היכולות השונות של Teams, כגון: עבודה בקבוצות, אינטגרציה עם אפליקציות שונות וחיבור מול מרכזיה בענן לא יגיעו בשום שלב אל תשתיות Skype for Business השונות, לא מקומי ולא בענן.

2018-09-28_10h34_17.png

כאשר אנו נמצאים במצב שנין לבצע מיגרציה מתוך Skype for Business אל שירות Teams, אנו יכולים וצריכים לדעת מהם סוגי המיגרציות, איך ניתן לשלב בין התשתיות השונות, מהי הדרך הנכונה לבצע מיגרציה ועוד סוגיות שכדאי לתכנן לפני המעבר.

בנוסף להכרזות של השלמת הפערים הטכנולוגיים בין Skype for Business לבין Teams, יצאה הודעה נוספת והיא סיום התמיכה של Audio Conferencing Provider מול Skype for Business כבר באפריל 2019 הקרוב, ולכן גם כאן צריך להיערך לסיום התמיכה בין אם מצבעים מיגרציה או שנמצאים בשלב אחר.

מידע נוסף https://eshlomo.blog/2018/09/28/teams-migrate-1/

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *