טכנולוגיה ועתידנות בועידת ישראל לעסקים 2008

11 בדצמבר 2008

תגיות:
2 תגובות

אני יכול להודות שאני תמיד שמח ללמוד מהמנוסים והמבוגרים ממני. הדבר תקף לכל תחום בחיים ולא רק לתחום הטכנולוגיה. יצא לי להתבונן בסיליבוס של ועידת ישראל לעסקים שמתקיימת השנה ב 14-15 לחודש דצמבר והייתי די מופתע. שורה של כוכבים במגוון תחומים ומינים וכולם ביומיים מרוכזים. אותי בהחלט מעניין הפנאל של אינטרנט וסלולר שבו ידונו בין היתר בכלים שחברות משתמשות בתקופת משבר והעתיד של התחום בארץ ובעולם. אגב, אם יש בן אדם שאתם חייבים לבוא רק בגללו זה ד"ר אשר עידן – מומחה לעתידנות, הינה הסבר קצר עליו מתוך ויקיפדיה:

"אשר עידן הוא מומחה לווב 2.0 ולחדשנות, הוא מנהל "התוכנית לניהול עתיד" בלהב, הפקולטה לניהול בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. מרצה בתחומי עתידנות והמגמות העתידיות של החינוך והכלכלה באוניברסיטת בר-אילן, באוניברסיטה הפתוחה ובשלוחת אוניברסיטת קלארק בישראל. השלים דוקטורט בנושא פילוסופיה של המדע והלמידה באוניברסיטת תל אביב. בדוקטורט חקר את החשיבה הביקורתית המשותפת למחשבה המדעית והמחשבה הארגונית.

בשנים 19931996 שימש כיועץ לשר החינוך ולמנכ"ל משרד החינוך בתחומי מח"ר 98. כיום מרצה וכותב על ווב 2.0, גלובליזציה, ננו-ביוטכנולוגיה, ומחשבים קוונטיים. עורך אתר אינטרנט העוסק בעתיד הכלכלה, החינוך, התרבות והפוליטיקה. יועץ ומרצה להנהלות של חברות בישראל בתחום השפעות עתידיות של האינטרנט."

בנוסף, ישתתפו ג'ף פולבר המשקיע הידוע ומנכ"ל גוגל ישראל -מאיר ברנד. אז אם עתידנות, מנהיגות ועתיד העולם כולו מעניינים אותכם, אתם מוזמנים לבוא ולהגיד לי שלום בכנס.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

 1. עומר ון קלוטן11 בדצמבר 2008 ב 14:41

  ד"ר עידן הוא אדם שנוי במחלוקת. מספיק לחפש "אשר עידן" בגלוב[1] כדי להבין מיהו האיש.

  http://www.popup.co.il/index.php?s=%D7%90%D7%A9%D7%A8+%D7%A2%D7%99%D7%93%D7%9F

  הגב
 2. ekampf11 בדצמבר 2008 ב 17:24

  אשר עידן הוא בכלל צאק נוריס http://shimshon.net/?p=39

  הגב