אז מה חדש בעולמנו ?

30 באפריל 2008

אין תגובות

המון מידע אני קורא בימים האחרונים לאחר שהתעסקתי (ולא בצדק) ברצון (הכושל) שלי לעודד את הצהובים במדריד.

 • אז הרבה מאד חדשות, מאמרים, סקירות, דעות ושלל ירקות תמצו על Twitter שהוכתר כמלך החדש ולאט לאט גם FriendFeed מתחיל לחבר את שאר הקצוות ועולה על המפה.
  מצב שני, FaceBook חוטף מספר מכות וגם הצניחה במספר הכניסות לאתר לא מאחרת לבוא
  image 
  מבולבלים? גם אני. אני מהיום הראשון לא האמנתי ב FaceBook ולפי דעתי הקהילה עצמה תגרום לאתר לא להצליח בטווח הרחוק. זה אגב מעלה לי מחשבות רבות לגבי זמן החיים הנורא קצר של אתרי רשתות חברתיות, אם תרצו יש לי 100 דוגמאות דומות. האם גם Twitter יחזיק זמן כזה קצר? ימים יגידו אבל בנתיים לחברה יש בעיות לא קטנות בגלל הגידול העצום במספר המשתמשים שאפילו קשה לאמוד את הכמות בגלל מספר המקורות הרב שאפשר להשתמש בשירות הזה(טלפון, אינטרנט, SMS ) אני בכול אופן עדיין לא נרשמתי, יש כאלה שאפילו צוחקים עלי.
  image
 • חברת Adobe החליטה להוסיף קצת צבע לחיים ושלא נדבר על חדות והוסיפה תמיכה מלאה בנגני פלאש שלה לניגון בחדות גבוה ו SmugMug השכילה לתמוך בזה מהר על מנת להיות החדשנית מכולם ואפילו מציגה אחלה דוגמאות. דעתי היא שזה צעד מתקדם ויפה מאד, כל העניין עם הוידיאו נהיה לא רק מעניין, מצחיק, מעביר את המסר, אלא גם יפה, צבעוני וחד. מעניין איך חברות יקחו את ההיתרון הזה ויובילו אותו עם קמפיינים חדשניים. אגב, אם אתם משתמשים ב Mac מומלץ לא להתקין את הנגן בגלל בעיות ביצועים קשות מול המתחרה (QuickTime.
 • חברת Jajah ההישראלית שבין היתר מושקע בה אחד מיוצאי ICQ – גולפינגר, חתמה על הסכם עם Yahoo לשילוב המנוע שלה באתרים של Yahoo בצורה כזו או אחרת. עסקה חשובה וגדולה מאד לחברה שלאט לאט מתקדמת בזמן ש Skype כבר המון המון זמן עומדת….
 • TechCrunch הוסיפו תמיכה בתגובות וידיאו באתר שלהם בשיתוף פעולה ביחד עם חברת  Seemic, תתארו לכם שזה היה קיים בבלוגים של מיקרוסופט? זה יכול להיות מגניב…
 • הבלוג הפופלרי Mashable מגיע לביקור גדול בחודש הבא בערב שיכיל 500 איש מהקהילה, אני אהיה שם ואתם?
הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *